Kryesore

Moti: Sot diell në të gjithë vendin, rriten temperaturatBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:30 - 23/05/20 |
mapo.al

Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit.


Temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 27 gradë celcius në vendet e ulta dhe ato bregdetare.


Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas