Aktualitet

Moti – Sot si ditë vere, temperaturat deri në 28 gradë celcius


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:00 - 07/11/21 |
mapo.al

Dita e diel pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme.


Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira deri në mesatare.


Ndërsa temperaturat do të regjistrojnë vlera tipike si në stinën e pranverës, deri në 28 gradë celcius.


Era do të fryjë nga kuadrati i jugut me shpejtësi mestare 1-8m/sek, e hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe zonave luginore pritet të fitoj shpejtësi deri në 15m/sek.Valëzimi në dete i forcës 3-4 ballë.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas