Aktualitet

Motori i avionit në flakë, SMS e pasagjerëve: Diçka po ndodh, të dua
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:04 - 12/09/19 |
mapo.al

Pasagjerët e tmerruar filluan të shkruanin mesazhe drejtuar njerëzve të tyre të dashur, duke menduar se ishin fjalët e tyre të fundit, kur motori i avionit u përfshi nga flakët mbi Kanadanë perëndimore.


<
>
statusi avioni motori krahu

Ata menduan se avioni i përfshirë nga flakët do të shpërthente dhe mesazhet drejtuar personave të tyre të dashur ishin të tipit “Diçka po ndodh, të dua”.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas