Sport

Mourinho ndjek talentin 70 mln euro, sinjal për Interin?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:30 - 29/04/19 |
ro ot

Jose Mourinho ka qenë i pranishëm në stadiumin e Lille në Francë në sfidën që skuadra e vendit të dytë ka fituar 5-0 ndaj Nimes. Rrjetën e ka shkundur edhe talenti i Ligue 1 dhe zbulimi i këtij sezoni, Nicolas Pepe, që ka realizuar golin e 21-të sezonal.“Special One”, që ende nuk ka gjetur skuadër, por sipas “Don Balon” është gati të kthehet te Interi, mund të ketë pasur si objektiv pikërisht të ndjekë personalisht objektivin kryesor të sulmit zikaltër, që kushton rreth 70 milionë euro.1Etiketa: , , ,

Pas