ShowBizz

Mozzik bëhet nostalgjik, ndan me ndjekësit foto nga fëmijëria

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:42 - 03/03/19 |
mapo.al

Mozzik dhe vëllai i tij Getinjo janë momentalisht ndër reperët më të pëlqyer në vend. Ndonëse  po kërkohen gjithnjë e më shumë në treg për këngët e tyre të kthyera në hite, ata kanë treguar gjithnjë se janë tejet të thjeshtë.


Së fundmi, Mozzik ka publikuar disa foto të shkëputura nga fëmijëria e tij dhe e Getinjos. Sikurse shihet edhe nga fotot, dy vëllezërit kanë qenë përherë të pandarë.


<
>
-640-0-5c7be3868de8c -640-0-5c7be384aa161 -640-0-5c7be385ebcf8 -640-0-5c7be38554840
Etiketa: ,

Pas