ShowBizz

Mozzik e thotë qartë: Ishim dikur nuk jemi më

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:54 - 12/05/20 |
mapo.al

Mozzik dhe Loredana ishin një ndër dyshet më të përfolura të showbizzit për marrëdhenien e mirë që kishin mes tyre. Mirëpo ata u ndanë në shtator të vitit që lamë pas dhe që nga atëherë dyshja kanë ndarë rrugët, mes Kosovës dhe Zvicrës. Pavarsishtë kësaj ata ruajnë ende marrëdhenie të mira për shkak të vajzës së tyre Hana.


See the source image


Artisti shqiptar së fundmi ka dhënë një intervistë për emisionin “NIN”, ndërsa ka folur gjerë e gjatë rreth karrierës profesionale por edhe jetës private. Mes shumë spekulimeve, ai ka bërë të ditur se nuk do të kthehet më me ish-partneren e tij dhe se çdo gjë mbetet në të kaluarën.


See the source image


“Nuk jemi më. Edhe s’kthehet kurgjo mo. Ishim dikur nuk jemi mo”, ka thënë Mozzik mes tjerash.

See the source image

Gjatë emisionit reperi është surprizuar nga Lori dhe Hana. Në videon e përgatitur për të, Hana i thotë Mozzikut “Të dua babi”, duke e emocionuar shumë atë.

See the source image

See the source image

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas