ShowBizz

Mozzik pozon me armë: Mos u shqetëso nënë, është thjeshtë muzikë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:47 - 19/05/20 |
mapo.al

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, është duke punuar në studio rreth albumit të tij më të ri. Ndërkohë, Mozzik vazhdon të jetë aktiv dhe mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.


See the source image


Së fundmi, reperi ka pozuar i veshur me një kostum ngjyrë rozë në natyrë, teksa në duar mbante një revole të artë.


 


 

View this post on Instagram

 

Don’t worry mom, it’s just music 💫 #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

“Mos u shqetëso nënë, është thjeshtë muzikë”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu të ditur se kjo është vetëm skenë e xhirimeve të një klipi.

 

 

View this post on Instagram

 

HUSTLE DADDY 🦩🦩 #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

 

View this post on Instagram

 

Shumë e vështirë është të arrihet maja 😉 #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on


Etiketa:

Pas