Sport

Mrekulli, ish-trajneri i Milanit ia del ndaj leuçemisë, sot në stol

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 25/08/19 |
mapo.al

E pabesueshme, por e vërtetë.


Sinisha Mihajloviç, pas plot 40 ditësh në spital, duke kryer pjesën e parë të trajtimit ndaj leuçemisë, ka lënë sot dhomën e tij, dhe ka udhëtuar menjëherë drejt Veronas, ku Bolonja, do të ndeshjet me ekipin vendas.Sot, tekniku 50-vjeçar do të jetë në stol për të drejtuar djemtë e tij. Këtë gjë ia kishte premtuar lojtarëve, se do të ishte aty për ta në ndeshjen e parë të kampionatit, pavarësisht sëmundjes së rëndë me të cilën po lufton.Etiketa: ,

Pas