ShowBizz

Mrekullia Demi Rose, si gjithmonë “ndez” rrjetet sociale               Publikuar në : 21:30 - 20/05/19 |
mapo.al

24-vjeçarja e famshme Demi Rose duket që s’di të ndalet kur vjen puna për të ekspozuar asetet. Dita ditës i mahnit të gjithë me format e kolme. S’kishte si të ndodhte ndryshe dhe së fundmi Demi shihet e veshur me bikini të bardhë teksa në pah janë linjat trupore. Shikoni fotot më poshtë:


<
>
d1-1 d2-1 d3-1 d6-1 d7-1 dr-1

 

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas