Aktualitet

‘Mrekullia e jetës’, e mbijetuara nga tërmeti lind vajzë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:11 - 02/12/19 |
mapo.al

Lot gëzimi në çadrën e emergjencës në Manëz. E mbijetuara nga tërmeti sjell në jetë vajzën e saj Ajsel.


“Ndërsa familja Sula ka mbetur e pastrehë si pasojë e tërmetit dhe është strehuar në çadrën e emergjencës në Manëz, pak orë më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” ka lindur Ajsel, vajza e tyre që gëzon shëndet të plotë bashkë me mami Ardjanën”, shkruan përmes një postimi në ‘Facebook’ ministrja Ogerta Manastirliu.

Etiketa: , , ,

Pas