ShowBizz

“Mund të jem aty ku nuk ua pret mendja”, Albana Osmani flet për rikthimin në televizion
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:28 - 28/04/20 |
mapo.al

Prej disa kohësh moderatorja, Albana Osmani është shkëputur nga televizioni. Por mesa duket ajo do të rikthehet sërish në ekran dhe ka pohuar se ka një projekt të ri televiziv. Formati i cili do ta rikthejë Albanën në ekran, do të përfshijë të gjithë familjen dhe është shkruar i gjithë nga moderatorja.
Se në cilin televizion do të transmetohet ky projekt bukuroshja nuk e ka bërë të ditur.


Mund të jem në Tv Klan, mund të jem në Vizion Plus, mund të jem aty ku nuk ua pret mendja fare dhe jashtë kufijëve” ka thënë Osmani në ‘Instastory’ duke e rritur dhe më shumë kureshtjen.


See the source image

See the source image

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas