ShowBizz

“Mund të të puth…”/ Olta Gixhari bën publike mesazhet e ndjekësve

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:24 - 11/09/19 |
mapo.al

Aktorja Olta Gixhari mund të cilësohet padyshim si një ndër femrat më provokuese të kinematografisë shqiptare. Ajo ka postuar në “Instagram” pasditen e djeshme një foto ku shfaqet me një fustan bust me ngjyrë të kuqe, që duket se ka tunduar një pjesë të mirë të ndjekësve të saj.


Këta të fundit nuk kanë ngurruar t’i bëjnë të ditur mendimet dhe dëshirat e zjarrta. Tejet “e llastuar”, Olta ka bërë publike ato mesazhe që i kanë pëlqyer më shumë.


“Mund të të puth gjithë ditën, çdo ditë…për vite”– i ka shkruar njëri prej tyre. “Nuk je si ato femrat që nxjerrin gjoksin e b*thën në çdo foto e çdo postim. Për mua, me sensualitetin që ke në një foto të thjeshtë, je femër unike. Je femra më seksi që unë kam parë”- i ka shkruar një tjetër ndjekës.


<
>
Capture-125 Capture-126 Capture-127 Capture-128 Capture-129 Capture-130 Capture-131 Capture-132Etiketa:

Pas