ShowBizz

Mungon në rrjetet sociale, çfarë ka ndodhur me Bebe Rexhën?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:46 - 19/02/20 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka qenë së fundmi shumë pak aktive nëpër rrjete sociale. Dyshohet se mungesa e saj vjen si pasojë e shëndetit të rënduar mendor. Më 9 shkurt, Bebe u shpreh përmes një postimi në rrjetin social “Twitter” se nuk ndjehet aspak mirë.


“Në pamje të parë, jam e sigurt se duket si një tjetër  fotografi plot shkëlqim e Bebes, por tani shëndeti mendor është shumë më keq. Është jashtëzakonisht e vështirë t’i mbaj emocionet e mia të qendrueshme dhe të mos më kapë paniku 24/7. Jam thjesht e mërzitur dhe ndihem e vetmuar”-shkroi këngëtarja.Risjellim në vëmendje se Bebe Rexha vuan nga ankthi dhe çrregullimi bipolar.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas