Aktualitet

Myrto Uzuni humbet përballjen me Leo Messin, infektohet me koronavirus
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:43 - 19/10/20 |
mapo.al

Myrto Uzuni nuk do të mund të përballet me Leo Messin ditën e nesërme, pasi beratasi ka rezultuar pozitiv me COVID-19.Sulmuesi i Ferencvaros nuk ka udhëtuar me skuadrën e tij në Barcelonë.


Në Hungari zbulojnë se nuk është stërvitur për asnjë ditë me skuadrën që kur u kthye nga grumbullimi me kombëtaren shqiptare.Ai nuk ishte as në ndeshjen e së premtes me kampionët e Hungarisë.


 


Kështu Uzuni po qëndron i izoluar dhe pritet testi i radhës për të marrë “OK”-in që të stërvitet fillimisht me skuadrën dhe më pas edhe të mund të luajë.

Lexo edhe :  Champions League - PSG fiton ndaj Man. United, Barcelona dhe Juvendus kryejnë detyrën

Ferencvaros ndeshet në “Camp Now” me Barcelonën.


Etiketa: , ,

Pas