Aktualitet

Myslimi: Forca dhe energjia e të rinjve vlonjatë do të largojë “Rilindjen”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:30 - 12/04/21 |
mapo.al

Kandidatja e LSI në qarkun e Vlorës, Grisejda Myslimi thotë se forca dhe energjia e të rinjve vlonjatë do ta shporrë “Rilindjen” nga Vlora dhe to të sjellë fitoren e sigurt më 25 prill.


Në një postim në Facebook, Myslimi shkruan:


Fuqia e LSI është rinia dhe fuqia e vërtetë e rinisë është bashkimi i saj me LSI.
Forca dhe energjia e të rinjve vlonjatë do të shporrë “Rilindjen” nga Vlora dhe do të sjellë fitoren tonë të sigurt më 25 prill.
Të dashura motra dhe nëna vlonjate: VOTONI PËR VAJZAT E VLORËS!
Unë do të jem zëri juaj, zëri i Vlorës në Parlament!

1


Etiketa: , , ,

Pas