ShowBizz

Naomi Campbell, shfaqet e zhveshur në metro (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:38 - 28/05/20 |
mapo.al

Naomi Campbell, supermodelja e famshme, ka tërhequr sërish vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metron e New York.


Para disa ditësh ajo bëri 50 vite jetë por pavarësisht moshës ajo mbetet një nga top modelet që ka bërë histori në botën e modës dhe ende mbetet një ndër emrat më të kërkuar të pasarelave.


 


 


 

View this post on Instagram

 

#tbt Pink hair don’t care 💓💓💓

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Supermodelja ka pozuar së fundmi nudo, ndërsa mbulon pjesë të trupit vetëm nga një çantë.

Campbell duket e mrekullueshme, ndërsa ka vërtetuar edhe një herë që moda nuk njeh moshë.

 

View this post on Instagram

 

IVE CREW #MetGala #Camp #2019

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

 


Etiketa:

Pas