Aktualitet

Ndahet nga jeta gazetari dhe komentatori sportiv Kosta Grillo


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:28 - 05/10/21 |
mapo.al

Gazetari dhe komentatori sportiv Kosta Grillo është ndarë nga jeta pasi ka humbur betejën me Covid-19.


Komentatori i njohur ka qenë i shtruar në një spital në Turqi që prej muajit Gusht për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore nga koronavirusi.


Grillo mbahej në intubim nga mjekët. Fatkeqësisht, gazetari nuk ka mundur ta fitojë betejën me sëmundjen e rëndë dhe ka ndërruar jetë.1Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas