Aktualitet

“Ndal policia!” – FNSH aksion “blic” te Rruga e Elbasanit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:50 - 12/09/21 |
mapo.al

Një grup i FNSH-së ka zhvilluar një aksion “blic” mbrëmjen e djeshme duke ndaluar dhe ushtruar kontrolle në disa makina te Rruga e Elbasanit.


Mapo ka siguruar edhe foto nga momenti kur efektivët e FNSH-së ndaluan një nga makinat e dyshimta.


Drejtuesi i makinës pas kontrollit u lejua që të largohej pasi nuk iu gjend asnjë send i ndaluar.Megjithatë rezultatet e operacionit pritet që t’i japë Policia e Shtetit në orët në vijim.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas