Aktualitet

Ndalesë në parukeri/ Basha shpërndan foton me simbolin e veçantë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:37 - 23/02/21 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar turin e takimit me qytetarët dhe bizneset në Tiranë.Në postimin e tij në Facebook, Basha ka shpërndarë një foto me punonjëset në parukerinë e Mirës në Tiranë, ku të gjithë kanë ngritur dy gishtat lartë, simbolin e demokracisë.


Statusi nga Lulzim Basha:


1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas