Aktualitet

“Ndalni punimet” – Kërcënohen me thikë punonjësit e Ujësjellësit në Vlorë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:15 - 15/04/21 |
mapo.al

Një konflikt ka ndodhur sot në rrugën Transballkanike në Vlorë. Punonjësit e Ujësjellës Kanalizimeve janë kërcënuar me thikë nga një banor i pallatit ku po punonin


Ky i fundit iu ka kërkuar atyrë që të pushojnë punimet dhe më pas ka marrë thikën duke i kërcënuar.


Mes të kërcënuarve është edhe drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve Shkëlqim Leskaj, i cili ka bërë padi në komisariatin e Vlorës.

Mësohet se personi me thikë në momentin që ka parë forcat e policisë është larguar me vrap.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas