Aktualitet

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Meta, mesazh ngushëllimi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:48 - 01/08/20 |
mapo.al

Presidenti i vendit, Zoti Ilir Meta nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka shprehur ngushëllime për familjen Rama.


“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!”, u shpreh Meta.


Aneta Rama është ndarë nga jeta mëngjesin e sotëm në moshën 82-vjeçare dhe lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Kryeministri në Facebook.


Etiketa: , , ,

Pas