Aktualitet

Ndarja nga jeta e Bashkim Finos, Meta: Dhimbje e madhe, na la pa fjalë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:30 - 29/03/21 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta, ka reaguar në rrjete sociale për ndarjen nga jeta të ish-deputetit të PS, Bashkim Fino.


Kreu i shtetit shprehet se ndarja nga jeta e tij ishte e papritur ndërsa shton se është një dhimbje e madhe që të lë pa fjalë.


Meta shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Finos.“Ngushëllimet më të ndjera, të prehet në paqe dhe përherë i paharruar në kujtimet tona!“-shkruan Meta.
Statusi i plotë i MetësLEXO EDHE: 

Koronavirusi i merr jetën ish-kryeministrit Bashkim Fino

1


Etiketa: , ,

Pas