Aktualitet

Ndarja nga jeta e Bashkim Koplikut, Basha: Angazhimi i tij politik, i pashlyeshëm


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:46 - 22/11/20 |
mapo.al

Ndarjen nga jeta të ish-zv/kryeministrit Bashkim Kopliku, kryedemokrati Lulzim Basha e përcjell me superlativa për këtë figurë kontribuese politike.


Në një postim në “Facebook”, Basha shkruan se angazhimi i Koplikut si ligjvënës dhe zëvendëskryeministër gjatë qeverisë së Partisë Demokratike pas rënies së komunizmit, do të mbetet i pashlyeshëm në historinë e re të Shqipërisë.


Postimi i kryedemokratit Lulzim Basha në “Facebook”:  

1


Etiketa: ,

Pas