Aktualitet

Ndarja nga jeta e Finos, Rama: Sot ditë zie, aktivitetet tona elektorale ndalen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:29 - 29/03/21 |
mapo.al

Kryeministrti Edi Rama reagon për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos. Në një shënim në rrjetet sociale, Rama shkruan se humbja e Finos është e pabesueshme.


Kreu i qeverisë thekson se sot është ditë zie dhe aktivitetet elektorale të PS do të ndalen për të nderuar kujtimin e tij.


“E pabesueshme, po shumë fatkeqësisht e vërtetë, miku im, miku ynë i mirë Bashkim Fino nuk jeton më! Nuk kam fjalë💔Sot për familjen tonë të madhe është një ditë zie, aktivitetet tona elektorale do të ndalen, në nderim e kujtim të vëllait tonë të dashur”, shkruan Rama.
Deputeti socialist humbi betejën me Covid-19, pasi prej ditësh ishte i shtruar në spital.LEXO EDHE:

Ngahet nga jeta ish-kryeministri Bashkim Fino

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas