Aktualitet

Ndarja nga jeta e Ilir Dashit, Meta: Pikëllim, ikje e parakohshme


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:40 - 19/09/21 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-zyrtarit të LSI, politikanit dhe biznesmenit, Ilir Dashi.


Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, Meta shkruan se është prekur thellë nga vdekja parakohe e mikut të tij, në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta.


Postimi i plotë:I prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut të paharruar, Ilir Dashi.Shumë dhembje për ndarjen e tij nga jeta, në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta.Ngushëllimet më të ndjera familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij!

Të prehet në paqen e merituar! 

1


Etiketa: ,

Pas