Kryesore

Ndërrim titullarësh në Drejtorinë Rajonale të Tatimeve në Shkodër
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:31 - 04/08/20 |
mapo.al

Ndërrim titullarësh në Drejtorinë Rajonale të Tatimeve në Shkodër.


Mësohet se është larguar drejtori i mëparshëm Herion Jashari dhe në vend të tij do të vijë Myzafer Bushi, i cili më herët ka mbajtur postin e drejtorit të degës së thesarit në Shkodër.


Sipas burimeve për News24 pritet që i deleguar për qarkun Shkodër të rikthehet deputeti i PS dhe ish-ministri i shëndetësisë Ilir Beqaj për të zëvendësuar të deleguarin e mëparshëm Ditmir Bushati.


Gjithashtu pritet që në ditët në vijim të ketë edhe ndërrime të tjera drejtorësh.
Etiketa:

Pas