ShowBizz

Ndërroi jetë në moshën 25-vjeçare/ Zbulohet shkaku i vdekjes së reperes

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:10 - 10/04/20 |
mapo.al

Reperja Chynna Rogers, ndërroi jetë të mërkurën ( 8 prill) në moshën 25 vjeçare në shtëpinë e saj në Filadelfia. Lajmi u bë i ditur nga  menaxheri i saj, John Miller duke thënë se shkaku i vdekjes së reperes nuk dihej akoma.Por sot zëdhënësi i Departamentit të Shëndetit Publik të Philadelphia-s, James Garrow bëri të ditur se shkaku i vdekjes së Chynna Rogers ishte mbidoza. Varësin ndaj drogës, reperja e ka treguar gjatë një interviste për revistën ‘Pitchfork’, në janar të 2018.Zakonisht nuk shprehem ose nuk hapem për gjërat derisa të jenë në vështirësi dhe nuk po merrem më me të. Kjo nuk është arsyeja pse unë nuk u thashë njerëzve se isha narkomane, derisa dola nga rehabilitimi”, kishte thënë Rogers në atë kohë.


Etiketa:

Pas