Aktualitet

Ndërron jetë sapo del nga puna punonjësi i Bashkisë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:05 - 17/02/20 |
mapo.al

Një punonjës i Bashkisë së Delvinës ka humbur jetën pasditen e 17 shkurtit. Sopot Kamberi, 50 vjeç, përgjegjësi i Gjendjes Civile Delvinë, është ndjerë keq sapo ka dalë nga puna duke u transportuar menjëherë në spital.


50-vjeçari dyshohet se ka pësuar një atak kardiak duke mos i mbijetuar dot sulmit në zemër. Ngjarja e rëndë ndodhi pasdite, pasi Kamberi la punën dhe ishte drejtuar rrugës për në shtëpi.

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas