Ndeshja Shqipëri-Turqi, blindohet stadiumi “Şükrü Saraçoğlu” (VIDEO)

Turqia ka blinduar stadiumin “Şükrü Saraçoğlu”, ku do të zhvillohet ndeshja mes Turqisë dhe Shqipërisë, teksa do të bllokojë edhe rrugët e makinave. Në orën 20:45 do të nisë ndeshja e vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020 dhe për kuqezinjtë është shansi i fundit për t’u rikthyer të shpresojnë te kualifikimi, ndaj i duhet fitore. … Continue reading Ndeshja Shqipëri-Turqi, blindohet stadiumi “Şükrü Saraçoğlu” (VIDEO)