ShowBizz

Ndjekësi e quajti Xhemile, moderatorja nuk e kursen përgjigjen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:11 - 27/06/19 |
mapo.al

Moderatorja Xhemi Shehu quhet në të vërtetë Xhemile. E megjithatë, si shumë personazhe të njohur, ajo ka vendosur të njihet me shkurtimin e emrit të saj.


Një ndjekëse e Arbanës, teksa i ka bërë një koment në lidhje me pëlqimet e vazhdueshme që ajo i bën fotografive të koleges dhe njëkohësisht mikes së saj të ngushtë, nuk ka ngurruar t’i drejtohet në emër. Kjo gjë mesa duket nuk i ka pëlqyer aspak moderatores, e cila nuk e ka kursyer përgjigjen.


“Aman mi Xhemile po si nuk pashë një foto të Arbanës pa like-n tënd, kurse Arbana nuk i bën like fotove të tua pothuajse kurrë, pse kështu?”-ka shkruar ndjekësja. “Të falet Naze, se me syze je”– i është kthyer Xhemi.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas