ShowBizz

Ndjekësit e bëjnë Kylien të pendohet për foton e fundit, kjo është arsyeja

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:25 - 29/04/20 |
mapo.al

Kylie Jenner ka qënë në krye të lajmeve rozë për shkakun e fotove që ajo ka postuar. Por mesa duket ajo ‘dështoi’ sërish në përdorimin e fotoshopit.Së fundi, ajo ndau me ndjekësit disa fotografi ku shihej e veshur me bikini, në të cilat e gjithë vëmendja ishte tek format trupore. Por, nuk është e gjitha aq perfekte sa duket, sepse bukuroshja ka ndërhyrë me fotoshop.


 


 

View this post on Instagram

 

taco tuesday

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Ndjekësit e saj kanë vënë re një detaj dhe kanë shpërthyer në komente. “Kylie është një mjeshtër në Facetune dhe photoshop”, ka shkruar një ndjekës i saj. “Unë po përpiqem të shoh çfarë ka rregulluar”, shkroi një tjetër.

 

 

View this post on Instagram

 

TALK TO ME NICE 🤎

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas