ShowBizz

Ndjekësit i bëjnë kërkesa të çmendura Ronelës: Të lëpij këmbë e taka

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:26 - 19/08/19 |
mapo.al

Ronela Hajati, është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto e video të ndryshme. Së fundmi, Ronela ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instastory, të cilët i kanë drejtuar pyetje të ndryshme këngëtares.


Disa prej tyre, i kanë shpalosur dëshirat e “çmendura” që kanë për të. “Shumë kisha dasht të të lëpij tek këmbët”, i shkruan një ndjekës. “T’lutna përgjigju, të luteeem çfarë të bëj që të t’i puth këmbët, edhe jetëën e jap SHKUPI”, vazhdon ai. “Do më lije mua që të lëpij takat e tua”, i thotë një tjetër.
Ronela është skandalizuar nga këto mesazhe dhe ua ka ka kthyer në mënyrë epike: “Edhe unë zemra, sidomos pasi ec zbathur nja dy orë ose mund të kem mbajtur këpucë pa çorape prsh nja katër orë në 40 gradë hahahahahahah…Vazhdon kronika këmba. Zoti ju ruajt mendt e kokës se jeni të rinj, keni jetën përpara”. 


Etiketa: , ,

Pas