Aktualitet

Ndodh në ditën e fundit në politikë, fotot e rralla të Ruçit duke buzëqeshur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:56 - 07/07/21 |
mapo.al

Kuvendi sot ka pasur ditën e fundit në këtë sesion parlamentar, për t’i lënë vendin pushimeve verore dhe më pas për tu rikthyer në shtator.


Por në Kuvend sot ishte dita e fundit për disa deputetë të cilët nuk arritën të siguronin mandatin pas zgjedhjeve të 25 prillit.


Ndërkohë e fundit ditë në Kuvend ka qenë edhe për kryeparlamentarin Gramoz Ruçi i cili ka deklaruar tërheqjen e tij nga politika.Sot ai ka drejtuar seancën e fundit ku ka mbajtur edhe një fjalim të shkurtër.Ndërkohë në fund të seancës u organizua edhe një festë, ku Ruçi kishte mbledhur disa nga kolegët e tij në politikë.Ajo që spikati më së shumti ishte lumturia dhe buzëqeshja e Ruçit.

Shpesh herë ai është cilësuar si një politikan i “vrazhdë”, për shkak të hijes së tij të rëndë dhe se rrallë herë është parë duke buzëqeshur.

Mesa duket buzëqeshjen po e ruante për në fund.

<
>
214819483_2920866661512676_6083186192543958081_n-640x427-1 213232052_2920866718179337_2209290192137614447_n-640x427-1 212126582_2920857874846888_4250513619891759568_n-640x427-1 211700373_2920869341512408_4764377322539077162_n-640x639-1 211320912_2920855708180438_4418471809282243550_n-640x427-1 211307403_2920860674846608_7360253857440966208_n-640x427-1 211164342_2920855738180435_6939234717818290006_n-640x465-1
1


Etiketa: ,

Pas