Aktualitet

Ndodh sërish në Fier, dhëndri tenton të vetëvritet në shtëpinë e vjehrrit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:54 - 25/09/20 |
mapo.al

Një 36-vjeçar ka tentuar të vetëvritet në shtëpinë e vjehrrit në Patos, Fier. Policia deklaron se rreth orës 08:30 i identifikuari me inicialet T.J. (36 vjeç, banues në Tiranë) ka tentuar të vetëvritet me thikë në shtëpinë e vjehrrit me inicialet S.A.


Aktualisht 36-vjeçari ndodhet në Spitalin Rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve.  Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.


Gjashtë ditë më parë, më 19 shtator, një tjetër i ri tentoi të vetëvritej me armë zjarri në banesën e vjehrrit pas konflikteve me bashkëshorten, e cila i kishte marrë me vete vajzën e mitur.Pas orësh të tëra negociatash me forcat policore, Elton Meta u dorëzua dhe u arrestua, teksa iu sekuestrua automatiku dhe një gëzhojë.


LEXO EDHE:


Kërcënoi me vetëvrasje në shtëpinë e vjehrrit, arrestohet 31-vjeçari në Fier

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas