ShowBizz

“Ndodhi vërtetë?”/ Elhaida Dani realizon ëndrrën e fëmijërisë (Foto)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:26 - 07/10/19 |
mapo.al

Këngëtarja Elhaida Dani ka realizuar së fundmi një ëndërr fëmijërie. Ajo prekur Arenën e Veronës, duke interpretuar rolin e Esmeraldës në muzikalin “Notre-Dame de Paris”. “A ndodhi vërtetë? Një ëndërr!”-ka shkruar ajo krahas disa fotove të publikuara në “Instagram”, ku duket përpara një publiku entuziast dhe të shtrirë në numër.


Risjellim në vëmendje se në një intervistë për revistën “Class”, Elhaida u shpreh para pak kohësh e emocionuar: Që e vogël ëndërroja të këndoja në “Arena di Verona”. Një artist e di mirë çfarë do të thotë…Unë mezi po pres ta prek këtë skenë për herë të parë. Madje, do të jetë dhe hera e parë që familja ime do të vijë të më shohë të performoj Esmeraldën dhe kjo e bën këtë gjë akoma më speciale.


Lexo edhe :  VIDEO/ Elhaida Dani rikthehet në Instagram, çfarë do ndodhë në 20 shtator?

https://www.instagram.com/p/B3NKfAlC7T5/1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas