Aktualitet

“Ndryshim” – Kryemadhi në Vorë: Rama nuk di t’i mbajë premtimet, ndryshe nga LSI
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:33 - 20/01/21 |
mapo.al

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, deklaroi sot se partia e saj di t’i mbajë premtimet, e se do t’i vijë në ndihmë qytetarëve pas 25 prillit me vepra konkrete, duke ulur fillimisht taksat.Në një takim me disa prej banorëve të Vorës, Kryemadhi tha se gjithçka është e errët për faj të kryeministrit Edi Rama, dhe se ndaj duhet një program i mirëfilltë.


“LSI është parti që di t’i mbajë premtimet, ndaj ndryshimi do të vijë nga të rinjtë. Ulja e taksave është e domosdoshme, ne duhet të ndihmojmë qytetarët me vepra. Kryeministri Rama vijon mashtrimet prej 8 vitesh dhe nuk di që të mbajë premtimet. Sondazhi më i mirë është takimi me qytetarët. Ky realitet duhet të ndryshojë”, – tha Kryemadhi.21

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas