Sport

Ndryshon fanella e Realit, ja si do duket sezonin e ardhshëm
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:41 - 28/05/18 |
mapo.al

Është zbuluar fanella e parë dhe ajo e dytë e Real Madridit për sezonin e ardhshëm 2018/19, me të cilat madrilenët do të luajnë në shtëpi dhe transfertë.


Real Madridi e ka rikthyer ngjyrën e bardhë dhe të zezë në fanellën e saj të parë për sezonin 2018/19.


“Todosobrecamisetas” i ka publikuar fanellën e parë e cila karakterizohet me vija të zeza në krah.Fanella e dytë do të jetë e zezë me logo të Adidasit dhe vija të bardha. Mësohet se fanella e tretë do të jetë e kuqe.


<
>
auto_1527452626-006239-1527452970-sumario-grande_1527496144-32051281527506954 auto_1527452626-006239-1527452905-sumario-grande_1527496144-47206771527506955 auto_1527452626-006239-1527452938-sumario-grande_1527496144-74182961527506954Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas