Aktualitet

“Në 2016 u kap me kokainë”/ Kush është vëllai i shefit të policisë që u arrestua sot me hashash (EMRI)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 20:15 - 17/01/20 |
mapo.al

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 persona, të cilët u kapën me 60 kilogram drogë e llojit hashash çokollatë. Mes të arrestuarve ka qenë dhe Pajtim Aga, i cili është vëllai i shefit të komisariatit të Dibrës Robert Aga.


Pajtim Aga ka qenë i arrestuar edhe në 2016 pasi është kapur me kokainë. Operacioni anti-drogë u krye pas disa hetimeve dhe përgjimeve për trafik të lëndëve narkotike.Të arrestuarit e tjerë janë Sh.M, E.R, D.M.


LEXO EDHE: 

Tiranë/ Sekuestrohen 60 kg hashash çokollatë, në pranga edhe vëllai i shefit të policisë


Etiketa: ,

Pas