“Në 2016 u kap me kokainë”/ Kush është vëllai i shefit të policisë që u arrestua sot me hashash (EMRI)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 persona, të cilët u kapën me 60 kilogram drogë e llojit hashash çokollatë. Mes të arrestuarve ka qenë dhe Pajtim Aga, i cili është vëllai i shefit të komisariatit të Dibrës Robert Aga. Pajtim Aga ka qenë i arrestuar edhe në 2016 pasi është kapur me kokainë. … Continue reading “Në 2016 u kap me kokainë”/ Kush është vëllai i shefit të policisë që u arrestua sot me hashash (EMRI)