ShowBizz

Në ditëlindjen e Albanit, urimin më të bukur e bën Bieta


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:44 - 22/12/20 |
mapo.al

Bieta sulo, ka zgjedhur sot fjalët më të sinqerta për t’i uruar ditëlindjen gjysmës së zemrës së saj, Alban Dudushit.


Siç ka treguar edhe gjatë një interviste të realizuar së fundmi, ata nuk janë gjithmonë çifti i buzëqeshur që shohim gjithmonë në ekran.


Si çdo çift tjetër, edhe ata kanë momentet e tyre ndërsa Bieta e përshkruan më së miri këtë situatë sipas shenjave të tyre të horoskopit.

Albani është Bricjap dhe ajo Dash, ndaj ata i përplasin shpesh brirët e tyre. Mirëpo, me kalimin e viteve brirët janë lëmuar nga përplasja, ndaj nuk e lëndojnë më aq shumë njëri-tjetrin.Krahas pozave më të ëmbla të tyre, Bieta shkruan:


“Gezuar ditelindjen Alban Dudushi keshtu te qeshur qofshim sa me shpesh, se dihet qe jeta ka nga te gjitha… e ketu dua te jap pergjigjen e pyetjes qe mes habise dhe pergezimit ma bene shume vete, nga dalja tek @binjaket_show tek kopertina e @living_albania: kaq te lumtur jeni ju gjithmone? Sigurisht me ulje ngritje si cdo marredhenie, madje njeri-tjetrit i dedikojme disa nga thinjat e rrudhat qe kemi sot… “Albani është më tolerant dhe më i pjekur në disa situata. Gjithsesi, në fund të ditës, jemi të dy me brirë. Ai është Bricjap, unë Dash. I përplasim brirët shpesh dhe na janë lëmuar cepat, e në këtë kuptim, jemi zbutur goxha. Kemi qenë natyra shpërthyese, gjaknxehtë, me sherre, ndarje përgjithmonë, pooor u lëmuan brirët dhe nuk e vrasim më aq shumë njëri-tjetrin.” cit. nga intervista @living_albania Ps. Edhe Kroi eshte dem, familje briresh me pak fjale pervec Joelle qe e kemi qershine mbi torte. Gezuar @albandudushi”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

 

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas