ShowBizz

“Në fakt në dush e doja intervistën”, me këtë koment Ardit Gjebrea habit ndjekësin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:24 - 29/11/20 |
mapo.al

Këtë të dielë, në emisionin e përjavshëm, “E  diela shqiptare” do jetë e ftuar këngëtarja e njohur Jonida Maliqi me të cilën Arditi ka zhvilluar një intervistë ndryshe.


Sikundër e kemi parë në rrjetet sociale dyshja ka shkuar në Gjirokastër, qyteti i origjinës së tyre, ku kanë zhvilluar bashkëbisedimin që ne do e shohim në orën 18:00 në ekran.


Arditi ka publikuar një foto shkëputur nga intervista ku shihen duke folur në dhomën e Jonidës, pasi ka treguar se intervista fillon me zgjimin e saj.

 View this post on Instagram

 


A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Mirëpo, fatkeqësisht, ka disa gjëra që janë ende “tabu” për spektatorët shqiptarë, që ende nuk janë mësuar me show-n dhe të bërit televizion ditët e sotme, ndikuar edhe nga perëndimi.

“Ardit këto janë budalliqe. Po në tualet do na nxirrni?“- ka shkruar një ndjekëse e moderatorit, të cilën ky i fundit nuk e ka lënë pa një përgjigje epike.

Në fakt në dush e doja intervistën dhe dikush dikur do e bëjë, por kaq për moshën tonë këtë herë.“- ka shkruar Arditi.

Duket se Jonida dhe Arditi do na zbulojnë shumë të pathëna sot!

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas