Në gjendje kritike, momenti kur Aldi Rama që vrau policin mbërrin në spital

Mapo ka siguruar pamjet e momentit ku 21-vjeçari që ekzekutoi policin në Lezhë, dërgohet në spital. Aldi Rama disa orë pas ndjekjes nga RENEA dhe FNSH, tentoi t’i japë fund jetës duke qëlluar veten me armë, por plumbi e fali dhe u transportua me urgjencë drejt spitalit, ndërsa mësohet se është në gjendje kritike për … Continue reading Në gjendje kritike, momenti kur Aldi Rama që vrau policin mbërrin në spital