Aktualitet

Në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, ndalohet në Morinë 41-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:37 - 30/06/21 |
mapo.al

Policia në Kukës ka ndaluar një 41-vjeçar i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për trafikim të narkotikëve.


41-vjeçari Imrush Junuzi, banues në Gjilan u vu në pranga me qëllim ekstradimin drejt Bullgarisë.


Gjatë përpunimit dhe verifikimit të të dhënave në sistem, Junuzi ka rezultuar person në kërkim ndërkombëtar, pasi Gjykata e Kiystendil Bullgari e ka dënuar me 17 vite e 6 muaj burg, për veprën penale “Trafikimi i narkotikëve”.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas