Aktualitet

Në kërkim për dëmet nga tërmeti në Durrës, ish-kreu i ALUIZNIT nga arratia bën homazhe për mikun e tij


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:48 - 20/01/20 |
mapo.al

Ish-kreu i ALUZNIT në Durrës Flamur Gjuzi, i cili është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit për dëmet e tërmetit të 26 Nëntorit, ka bërë sot homazhe nga arratia për ndarjen nga jeta e mikut të tij të ngushtë.


Flamur Gjuzi shkruan në “Facebook”-un e tij personal se u përcoll për në banesën e fundit miku e shoku Ilir Tanko. Gjuzi nënvizon në mesazh se do të donte të ishte në varrim, por “i tillë është realiteti “.


Postimi i Flamur Gjuzit
Zoti po merr te miret.Mbas Gencit sot u percoll ne banesen e fundit shoku, miku vellai tjeter i imi Ilir Tanko.
Me fal qe nuk mund te te isha prane dhe te te thoja lamtumire sot , por ja qe ky eshte realiteti ne kete bote qe jetojme.Lamtumire Ilir Ilirjan Tanko , ne zemren e te gjithe miqeve qe te deshen vertet do te jetosh pergjithmone.

Qofsh i xhenetit vella im.


1


Etiketa: , ,

Pas