Aktualitet

Në kërkim prej muajsh, vetëdorëzohet në polici Flamur Gjuzi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:31 - 02/04/20 |
mapo.al

Në kërkim për ‘Shpërdorim detyre’, vetë-dorëzohet sot ne polici Flamur Gjuzi, ish-kreu i ALUIZNI-t në Durrës.


Ai akuzohet se ka shpërdoruar detyrën në legalizimin dhe regjistrimin e disa pronave të paluajtshme.


Në bashkëpunim edhe me zyrtarë të tjerë dyshohet se u kanë dhënë disa shtetasve, në kundërshtim me ligjin, dokumentat e pronësisë në zonën e bregut si dhe në zona të tjera te qytetit të Durrësit.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas