Aktualitet

Në krahët e ish-partneres, Alex Rodriguez harron Jennifer Lopez














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:03 - 14/06/21 |
mapo.al

Alex Rodriguez duket se ka vendosur që t’ia kthejë me të njejtën monedhë Jennifer Lopez. Ai është parë së fundmi pranë ish bashkëshortes së tij Cynthia Scurtis.






Rodriguez duket se nuk e ka përjetuar aspak mirë rikthimin e Jennifer me Ben që tashmë janë kthyer në një çift të konsoliduar.


Rodriguez dhe Lopez e ndërprenë fejesën e tyre në muajn prill dhe me sa duket ngushëllimi më i mirë ka qenë tek ishat përkatës.









Së fundmi, dyshja zgjodhën që të kalojnë kohë në palestër dhe të stërviteshin së bashku dhe t’i bënin publike këto momente në rrjetet sociale.



Kujtojmë se ata u divorcuan më 2018 ku që nga ajo kohë kishin mbajtur një raport të mirë shoqëror.

Mbetet për t’u parë në vijim nëse do të kemi një rindezje të dashurisë së vjetër dhe mes tyre siç ndodhi me Jenniferin.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas