Aktualitet

Në lidhje me Neymar? Beatrix Ramosaj nxjerr bisedat: Më mungon dashuri














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:36 - 26/01/21 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatriks Ramosaj ka raporte tepër të ngrohta me 2 yjet e futbollit botëror, Nejmar dhe Kilian Mbape. Këtë që bukuroshja seksi e ka konfirmuar edhe në emisionin “Shiko Kush Luan”, teksa gjatë një loje, ka zbuluar disa biseda private në “Instagram” me Nejmarin dhe Mbapenë.






“Është siklet. I kam shumë shokë të ngushtë”, tha fillimisht Beatrix, e cila mesa duket u vendos në siklet gjatë kësaj loje, ndërkohë që më pas u bind për të zbuluar mesazhet:


Nejmar: Më mungon







Beatriks: Më mungon gjithashtu dashuri. Me zor pres të të takoj



“Është mënyra se si flet me njerëzit e dashur”, tha këngëtarja kur i thanë se qenka bisedë me zemra.



Ndërsa bisedën e fundit me Mbappe e ka patur kur ka qenë kohë karantine dhe ajo i ka thënë “uroj të jesh mirë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan)

2


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas