ShowBiz

Në muajin e 6 të shtatzënisë, Gjosha: Ja sa kilogramë kam shtuar


               Publikuar në : 12:00 - 16/04/19 |
mapo.al

Ish ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka ndarë së fundmi emocionet e pritjes së ëmbël për të dytën herë. E ftuar në studion “Ftesë në Pesë”, Klajda zbuloi se është në muajin e gjashtë dhe se përgjatë këtyre muajve ka shtuar vetëm 4 kilogramë. Ajo u shpreh më tej se nuk është aspak e shqetësuar për format trupore, edhe nëse do të shtojë sërish kilogramë në muajt vijues.


Klajda e konfirmoi lajmin se është shtatzënë dhe se do të bëhet nënë e një vajze, vetëm pak ditë më parë. Ish ministrja është edhe nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Luis.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas