Aktualitet

Në një darkë romantike, Atdheu dhe Antonela fotografohen bashkë (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:25 - 10/04/21 |
mapo.al

Para disa ditësh, Atdheu u rikthye në “Për’puthen” dhe pati një ballafaqim me Antonelën, ku më shumë se për t’u sqaruar me të, ata dukeshin se po zhvillonin një takim të mohuar.


Konkurrentja u shpreh se kishte një pëlqim akoma për të dhe madje kërkoi me ngulm kthimin e Atdheut në program.


Së fundmi, dyshja janë parë duke darkuar bashkë. “Vipat e Bllokut” publikuan fotot e tyre teksa ata bisedonin me njëri-tjetrin në një tavolinë.

Thuhet se vendimi është marrë për Atdheun dhe ata kanë realizuar takimin e javës, por nuk dihet ende diçka e sigurtë1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas