ShowBizz

Në një lidhje me Florin? Kejsi Tola shuan zërat

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:40 - 12/05/20 |
mapo.al

Prej kohësh në media është përfolur se mes Flori Muamajesit dhe Kejsi Tolës ka një romancë. Së fundimi Kejsi ka shuar të gjitha kuriozitetet në lidhje me këtë temë. E ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, moderatorja Alketa Vejsiu e ka pyetur nëse është e vërtetë që është e lidhur me Florin.


See the source image


Kejsi ka treguar se lajme të rreme do të ketë gjithmonë, por ajo tashmë është mësuar. Më pas ka shtuar se njerëzit mund të hamëndësojnë si të duan.


See the source image


‘‘Fake news’ do të ketë gjithmonë, dhe nga eksperienca ime në botën e shoëbiz-it, jam mësuar kam filluar të mësoj të jetoj dhe me lajmet e pavërteta. Dhe pse në fillim më mërzisnin dhe më preknin nga gjendja emocionale. Por ‘fake news’ do të ekzistojnë gjithmonë dhe le të hamendësojnë njerëzit. Le të hamendësojnë si të duan”, tha Kejsi.

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas